Haber

Yozlaşmış Rum avukatın cezaevi yemeği ortaya çıktı! Menü duyanları şaşırttı

Avrupa Parlamentosu’nu sallayan rüşvet operasyonu kapsamında gözaltına alınan Yunan Milletvekili Eva Kaili’nin cezaevi menüsü ortaya çıktı. Menüdeki yemeklerin lüksü dikkat çekti.

Noel’i Parmaklıklar Arkasında Geçiriyor

Tutuklanmasının ardından gözaltına alınan ve halen tutuklu bulunan Avrupa Parlamentosu eski genel başkan yardımcısının da Hristiyan dünyası için çok değerli bir gün olan Noel’i parmaklıklar ardında geçirdiği açıklandı.

Yunanistan’ın en çok okunan gazetelerinden Ta Nea, Kaili’nin yılbaşı menüsünü de paylaştı. Kaili’ye verilen yemeklerin çok sade olmadığı belirtildi. Kaili’ye başlangıçta kuşkonmaz çorbası verildiği belirtilirken, ana yemek olarak bezelye, havuç ve biber soslu hindinin servis edildiği kaydedildi.

TATLI İÇİN ÇİKOLATALI KEK ÜZERİNDE VANİLLİ DONDURMA

Tatlı olarak çikolatalı kek üzerine vanilyalı dondurma, krema ve sıcak eritilmiş çikolata servis edildi. Yunan basınında yer alan haberde, yılbaşı menüsünde alkol bulunmadığı belirtilirken, cezaevi yönetiminin kadın mahpusların kantinden para karşılığında alışveriş yapmasına izin verdiği belirtildi.

Hakim, dün babasını ziyarete gelen Kaili’nin serbest kalmasına izin vermedi. Ancak Belçika makalelerine göre Kaili, karara 29 gün içinde yeniden itiraz edebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu