Haber

Karma Türkiye Barselona’da yerini aldı

Türkiye’nin ilk ve tek sesli içerik ve podcast platformu Karma Türkiye, MWC Barcelona fuarı katılımcıları ile buluştu. Karma Türkiye, Bilgiyi Ticarileştirme Derneği (BTM) İstanbul’un desteğiyle Türkiye’yi temsil eden 3 girişim ve projeden biri oldu.

İSPANYA BERCELONA’DA BAŞLADI

27 Şubat’ta Barselona’da kapılarını açan Portable World Congress’te (MWC 2023), 200’e yakın ülkeden 80 bin profesyonel, katılımcı firmalarla buluşturuldu. Avrupa’nın teknoloji ve özellikle taşınabilir sektördeki en önemli etkinliği olan Mobile World Congress (MWC 2023), İspanya’nın Barselona kentinde başladı.

İSTANBUL TİCARET ODASI ORGANİZE EDİLDİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO), Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından düzenlenen fuara Türkiye’nin milli katılımını 2014 yılından bu yana olduğu gibi düzenledi.

4 GÜN SÜRECEK

Karma Türkiye adına platformun CEO’su ve kurucu ortağı Dilruba Özcan, bu önemli fuara katılım belgesini Barselona Başkonsolosu Selen Ecvit’ten aldı. Türkiye’nin ve dünyanın yeni audio süper uygulaması Karma Turkey, 4 gün sürecek fuarda yerini alacak. Karma Turkey’e www.karmaturkiye.com web sitesinden ve uygulama mağazalarından ulaşılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu