Haber

Deprem mi oldu? Deprem Nerede Oldu? 26 Aralık Pazartesi AFAD ve Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi

Ülkemizde meydana gelen depremler gündemin öne çıkan konularından biri oldu. Depremi yaşadıkları bölgede hisseden vatandaşlar, “Deprem var mı?” sorusunun cevabını bulmak için arama motorlarına yöneldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi, meydana gelen tüm depremlerin verilerini kamuoyuna duyurmaya devam ediyor. Son dakika depremlerinin detaylı verileri merak konusu oldu. Peki 26 Aralık’ta deprem oldu mu, deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nin 26 Aralık 2022 Pazartesi meydana gelen son depremlerinin listesi…

Türkiye aktif fay hatları üzerinde yer alan bir ülke olduğu için sık sık depremler oluyor. Meydana gelen depremlerin çoğu küçük sarsıntılar şeklindedir.

Zaman zaman ürkütücü boyutlara ulaşan sarsıntılarla ilgili sık sık araştırmalar yapılıyor. Ülkemizde ve çevre ülkelerde meydana gelen deprem verileri AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından anlık olarak kamuoyuna duyurulmaktadır.

26 Aralık Pazartesi Son Depremlerin Listesi

AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan deprem verilerine göre; Isparta Gelendost’ta 1,4, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’nda 1,2, Isparta Yalvaç’ta 1,3 ve Erzurum Aşkale’de 1,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

AFAD Son Depremler

AFAD Sarsıntı Listesi

Kandilli Rasathanesi Sarsıntı Listesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu